kfc zarobki
Życie codzienne

Ile zarabia się w KFC?

Młodzi ludzie coraz szybciej pragną się ustatkować i żyć na własny rachunek. Czasami jednak pogodzenie studiów z pracą stanowi niemały problem. Utrudnieniem jest na pewno czas – nie można być w dwóch miejscach jednocześnie, a praca na pełen etat często pokrywa się godzinowo z zajęciami na uczelni. Z drugiej strony większość firm chce zatrudnić osobę, która już skończyła studia i posiada odpowiednie kwalifikacje. Jak zatem zarobić, by nie rezygnować z nauki? Dobrym rozwiązaniem może być praca w KFC – KFC zarobki na rozsądnym poziomie i elastyczny grafik mogą rozwiązać problem.

O pracę w KFC mogą starać się osoby pełnoletnie

Jeśli chcesz podjąć pracę najlepiej będzie, jeśli udasz się osobiście do konkretnej placówki i umówisz się na spotkanie. W dniu rozmowy kwalifikacyjnej miej przy sobie CV, ale pamiętaj także, że jak w każdej branży bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. To od niego w dużej mierze zależy pozytywny wynik rozmowy o pracę. Praca w KFC jest bardzo różnorodna – zaczynając od obsługi kasy fiskalnej, przez obsługę klienta, na przygotowywaniu potraw w kuchni kończąc. Każde stanowisko wymaga innego podejścia i umiejętności oraz generuje inne zarobki. Dokładny podział stanowisk wygląda następująco:

Członek załogi,

Młodszy instruktor,

Młodszy kierownik zmiany,

Kierownik zmiany,

Asystent kierownika,

Kierownik restauracji,

Kierownik regionalny,

Kierownik dystryktu,

Brand president

Gdy już uda ci się otrzymać pracę w KFC zapewne rozpoczniesz ją od podstaw jako członek załogi
Na początku czeka cię szkolenie BHP oraz poznanie ogólnych zasad panujących w restauracji. Kolejnym krokiem będzie szkolenie dotyczące obsługi klienta i ogólnie rzecz biorąc – pracy na otrzymanym przez ciebie stanowisku. Nie obawiaj się drobnych potknięć. Pierwsze kroki będziesz stawiać pod okiem opiekuna, który w razie potrzeby pomoże i skoryguje ewentualne błędy. Otrzymasz także pomoc w postaci materiałów, z których dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas pracy. Co ważne, na podstawie tych samych materiałów w późniejszym czasie odbywają się testy, a ich wysoki wynik może zapewnić ci wyższe zarobki, a nawet awans! Skup się więc na obowiązkach i poznaniu standardów KFC od samego początku.

KFC zarobki

Skoro mowa o zarobkach, warto przybliżyć ten temat. Każdy kto planuje rozpoczęcie pracy w KFC zarobki traktuje jako priorytet – elastyczne godziny pracy to przyjemny gratis i udogodnienie. Na początku swojej kariery możesz liczyć na stawkę 10,5zł na godzinę brutto. Pamiętaj jednak, że KFC daje ci możliwość szybkiego awansu, zatem zarobki szybko mogą stać się wyższe. Dla porównania – instruktor zarabia ok. 2 000zł netto, zastępca kierownika może liczyć już na zarobki 3 500zł netto, a kierownik restauracji otrzymuje nawet 5 000zł! Ponadto jako pracownik KFC możesz za symboliczną złotówkę spożyć w godzinach pracy wybrany posiłek, a także otrzymasz kartę rabatową z 25% zniżką na posiłki we wszystkich restauracjach KFC. Nie zapominajmy o premiach! Dużym plusem jest również organizowanie i opłacanie przez firmę ciekawych szkoleń, z których możesz korzystać w ramach podnoszenia kwalifikacji.

Praca w KFC oferuje KFC zarobki na różnym poziomie. To od ciebie w dużej mierze zależy, ile będziesz zarabiać. Nie tylko studenci mogą wiele zyskać podejmując się pracy w KFC. Elastyczne godziny pracy są idealnym rozwiązaniem także dla tych, którzy z powodu innych obowiązków nie mogą pozwolić sobie na pracę w pełnym wymiarze godzin, bądź mogą pracować tylko o określonej porze. Każdy może znaleźć tu pracę dostosowaną do swoich potrzeb. Warto spróbować, prawda?

Podziel się
error