Najlepsze seriale dla kobiet!

Najlepsze seriale dla kobiet!

Marzysz o wieczorze z lampką wina i świetnym serialem? A może chcesz zaprosić przyjaciółki na babski, filmowy wieczór? Bez względu na okazję, warto zapoznać się z kilkoma świetnymi tytułami. Wśród polecanych seriali znajdziesz takie, które wzruszą Cię do łez, ale również i te, po których będziesz płakać, ale ze śmiechu.

Plan na miłość!

Jeśli szukasz romantycznego serialu, który wciągnie Cię już od pierwszego odcinka, to nie zastanawiaj się nawet chwili i wybierz „Plan na miłość”. Francuskie komedie zawsze sprawiają, że widzowie są szczerze rozśmieszeni. Nie inaczej jest w tym przypadku. Elsa po rozstaniu z miłością swojego życia bardzo rozpacza. Przyjaciele postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc dziewczynie. Wynajmują dla niej chłopaka do towarzystwa, którego bohaterka z dnia na dzień coraz bardziej lubi. Główny wątek to niejedyna zaleta serialu, ponieważ bohaterowie drugoplanowi i ich historie są równie romantyczne oraz śmieszne. Serial po emisji na popularnym serwisie streamingowym zdobył bardzo pochlebne recenzje. Odcinki są krótkie, więc można obejrzeć sezon w jedną noc!

„The Crown” – rodzina królewska z innej perspektywy.

Jeśli szukasz poważnego serialu, dzięki któremu dowiesz się ciekawych informacji historycznych, to „The Crown” z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pierwszy sezon serialu był niemałym zaskoczeniem dla widzów, którzy spodziewali się kolejnego, nudnego tasiemca przedstawiającego znane już informacje o członkach monarchii brytyjskiej. Jednak twórcy postarali się, aby „The Crown” stało się hitem. Sięgnęli po mniej znane szczegóły z życia royalsów, które do tej pory owiane były tajemnicą. Obsada aktorska, to kolejny atut serialu. W tej chwili kręcone są następne sezony, a widzowie wciąż chętnie oglądają historię monarchii, co powinno przekonać wszystkich niezdecydowanych do seansu.

„Virgin River” – amerykański, romantyczny sen.

Dla fanek romantycznych historii z Ameryki świetnym wyborem na wieczór będzie „Virgin River”. Serial ma już dwa sezony, a będą na pewno kolejne. Główna bohaterka w wypadku samochodowym traci męża oraz dziecko. To traumatyczne wydarzenie doprowadza do tego, że kobieta decyduje się na przeprowadzkę w inne miejsce. Tytułowe Virgin River to oaza spokoju, każdy z sąsiadów świetnie się zna i wszyscy pomagają sobie na wzajem. Melinda jest pielęgniarką. Na miejscu poznaje Jacka, który prowadzi bar. Zaczynają pałać do siebie uczuciem, ale przeciwności losu nie dają za wygraną. Jeśli masz wolne dwa wieczory i chcesz wzruszyć się do łez, to zdecydowanie wybierz „Virgin River”.