W modzie warto zainspirować się jesienią

W modzie warto zainspirować się jesienią

Gustowne połączenie elementów stylizacji pozwala na stworzenie eleganckiego wizerunku, pełnego szyku i klasy. Podczas wielu lat obserwacji świata mody można śmiało stwierdzić, iż to dodatki są przysłowiową „wisienką na torcie” całego outfitu. Z czym w tym sezonie łączyć skórzane torebki? Jakie części stylizacji stworzą ponadczasowy wygląd?

„W tym Ci do twarzy”

Poruszając temat jesiennych trendów nie sposób nie nawiązać do różnorodności deseni, kształtów, kolorów ubrań oraz dodatków. Modowa paleta barw rozpoczyna się od jasnych, pustynnych kolorów, przechodząc w zmysłowe bordo i granat, a skończywszy na głębokiej czerni. Co więcej, rozmaitość tego sezonu ukazuje się również w krojach – od podkreślających kobiece kształty fasonów, po niemalże męskie modele spodni oraz garniturów.

Jesienne trendy mają swoje odzwierciedlenie również w akcesoriach, które podkreślają charakter przyjętego stylu. Bezapelacyjnie wiodącymi elementami jesiennej stylizacji są kapelusze w odcieniach pustyni, karmelu oraz czerni, okulary przeciwsłoneczne z metalicznymi wstawkami, puchate, ogromne szaliki oraz skórzane torebki, które zaskakują różnorodnością pod względem wielkości oraz eleganckich wykończeń.

Sezon na skórzane akcesoria

Torebki ze skóry to akcesoria, na których znamy się najlepiej. Z racji wieloletniego doświadczenia w branży, jako firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości galanterii skórzanej zdajemy sobie sprawę z szybkości zmieniających się trendów, zarówno w damskim jak i męskim świecie mody. Zauważamy potrzebę projektowania nowych modeli torebek dostosowanych do panujących trendów, ale także w ulepszaniu klasycznych fasonów, posiadających swoich zwolenników. Wiedza ta pozwala nam na tworzenie toreb dostosowanych do panujących trendów, potrzeb oraz stylu Klientów.

Przejście z sezonu letniego na jesienno-zimowy, wielokrotnie zmusza nas to zmiany garderoby, nie tylko w kwestii strategicznych elementów takich jak cieplejsze swetry, płaszcze oraz pełne obuwie, ale także dodatków, do których można zaliczyć nakrycie głowy, grubsze szaliki oraz skórzane buty i torebki.

Pielęgnacja nie tylko urodowa

Torebki skórzane należą do jednych z najtrwalszych, a wszystko za sprawą materiału z jakiego są wykonane z tego też względu idealnie sprawdzają się w każdym sezonie. Jednakże, aby służyły nam one jak najdłużej należy pamiętać o konieczności ich pielęgnacji. O ile właściciele skórzanych toreb wiedzą w jaki sposób dbać o skórzane wyroby, niemniej jednak zdarza się, że popełniane są podstawowe błędy, które mogą mieć wpływ na utratę estetycznych walorów. Głównym błędem jest przemoczenie torebki podczas oczyszczania jej z zabrudzeń. Kolejny błąd to zbyt mocne i intensywne pocieranie, które może uszkodzić skórę. Ponadto nie zaleca się stosowania wybielaczy plam, samonabłyszczaczy oraz pasty do butów. Bardzo ważnym elementem jest wykorzystywanie odpowiednich renowatorów, wosków oraz kremów w kolorze skóry.