Samochód do ślubu

Samochód do ślubu

Organizujecie swój ślub? Wszystko dopięte lecz nie macie pomysłu czym jechać do ślubu? Wybór ślubnego pojazdu w cale nie jest łatwym zadaniem. W internecie aż roi się od ogłoszeń pojazdów ślubnych. Więc jak spośród wszystkich nich znaleźć właśnie ten odpowiedni? Jak to zrobić? Przede wszystkim musimy określić Nasze upodobania oraz wymagania co do pojazdu. Często pojazd ślubny dobierany jest tematycznie do wesela, aby ten tworzył spójną całość. Poniżej znajdziecie podział ślubnych pojazdów na kategorię.

Samochody retro, PRL

One z pewnością są z tych pojazdów, które ostatnio cieszą się największą popularnością. Idealnie pasują do ślubów w stylu retro, ale także do tych klasycznych. Pragniecie się wyróżnić? Stylowa Syrenka, Wołga, Warszawa nie przyniosą Wam obciachu. Wręcz przeciwnie. Niektórzy znają ją tylko z opowiadań lub z telewizora, ale przyjazd nią do ślubu, wywoła uśmiech na twarzy każdego z uczestników.

Limuzyny

Choć wiele osób twierdzi, że wyszły one już z mody lub są oznaką lansu to jednak cieszą się one dużym zainteresowaniem nie tylko na wieczorach kawalerskich i panieńskich. Jeśli pragniecie poczuć się jak gwiazdy hollywood to ten pojazd ślubny z pewnością jest dla Was.

Auta luksusowe

Tu znajdziecie wiele aut każdej maści oraz każdej marki. Dowolność jest ogromna. Jaguary, BMW, Mercedesy oraz wiele innych luksusowych marek. Jednakże fajnym rozwiązaniem i cieszącym się również dużym zainteresowaniem są egzotyczne samochody. Mamy tu na myśli Mustangi, Ferrari, Lamborghini, które również znajdziecie w Naszej ofercie. Są to samochody zapierające dech w piersi kiedy tylko usłyszymy ich drapieżny ryk silnika. Takie pojazdy jak również samochody retro wg. Nas są jednymi z najfajniejszych, którymi Młoda Para może wybrać na Swój Wymarzony Ślub.

Inne oryginalne ślubne pojazdy

A może lot balonem lub helikopterem? Są to rzadko wybierane środki transportu. Być może dlatego, że do takich atrakcji muszą być spełnione dodatkowe wymogi oraz cena nie należy do najniższych. Jednakże jeśli ktoś chce być bardzo oryginalny, chce, aby goście zbierali szczęki z desek kościelnego parkietu, to chyba nie ma lepszego i bardziej nietuzinkowego pojazdu.

Mamy nadzieję, że po tej lekturze nie co więcej już wiecie o ślubnych pojazdach. Jeśli mimo tego, nie wiecie jaki pojazd będzie dla Was odpowiedni, napiszcie do Nas lub zadzwońcie, Nasi konsultanci pomogą Wam w tym.