Znajdź biuro rachunkowe z portalem Znany Księgowy

Znajdź biuro rachunkowe z portalem Znany Księgowy

Kilkunastoosobowa grupa naszych specjalistów, to mieszanka doświadczenia, wiedzy eksperckiej, świeżości czy rozeznania we współczesnych realiach biznesu. Najważniejsza jest dla nas systematyczność i sumienność. Jest ona oparta przede wszystkim na wykonywaniu obowiązków, gdyż to fundamenty naszej pracy, w którą zawsze maksymalnie się angażujemy. Wszyscy nasi doradcy wykonują swoje obowiązki tak, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług. Od początku swoich działań współpracujemy z większymi a także mniejszymi firmami z całej Polski. Biuro podatkowe „Znany Księgowy” zapewni nie tylko prawidłowe prowadzenie dokumentacji finansowej firmy, lecz także w szerokim zakresie traktowaną pomoc w owocnym prowadzeniu biznesu, a także w rozwiązywaniu trudności czy niejasności jakie napotyka przedsiębiorca w codziennej działalności. Jako nowoczesne biuro rozliczeniowe, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy pomoc w dopełnianiu formalności, co pozwoli na sprawne przeprowadzenie procesu rejestracji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, albowiem doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby uzależnione od obszaru prowadzonej działalności.

tani Znany Księgowy biuro rachunkowe

Najlepsza oferta na rynku księgowości

W związku z ciągle zmieniającymi się regulacjami, każda nasza księgowa dba o systematyczne dokształcanie się, poszerzanie wiedzy czy śledzenie zmian w regulacjach dotyczących księgowości, podatków, kodeksu pracy oraz ubezpieczeń społecznych. My jesteśmy ciągle na czasie gwarantując firmom najwyższą jakość świadczonych usług. Biuro rachunkowe Znany Księgowy proponuje atrakcyjne ceny na księgowość twojej firmy. Sprawdź nasz cennik na naszej stronie internetowej.

Oferujemy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, bieżącą ewidencję sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług, sporządzanie rocznych rozliczeń finansowych, miesięczne rozliczenia podatku dochodowego, składanie deklaracji oraz rozliczeń rocznych do US. Dla podmiotów poszukujących wsparcia księgowego w niepełnym wymiarze oferujemy usługi indywidualnie dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań klienta, w tym przejęcie funkcji Głównego Księgowego, usługi działu ewidencji danych księgowych przy zachowaniu nadzoru po stronie klienta, obsługa kadr i płac, rozliczenia z PEFRON, kalkulacja wynagrodzeń i sporządzanie list płac, sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji PIT jak również ZUS. Gwarantujemy wsparcie przy rozpoczynaniu działalności. Wysoko wykwalifikowana kadra, długoletnie doświadczenie oraz budowane przez lata zaufanie umożliwia nam sukcesywnie powiększać liczbę klientów. Jeżeli macie Państwo pytania odnośnie naszej oferty prosimy o kontakt – udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług a także dołączenia do grona współpracujących z nami firm.