Wypożyczalnia samochodów w Krakowie? Wynajmij auto z BEEP!

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie? Wynajmij auto z BEEP!

Nawet, jeśli posiada się własny samochód, jest wiele przypadków, w których nie będzie on najlepszą opcją na podróż, chociażby z powodu niechęci do jego nadmiernej eksploatacji. Można w takiej sytuacji korzystać z takich metod transportu, jak autokary czy pociągi, ale w niektórych sytuacjach nie będzie to optymalne (choćby z uwagi na pragnienie zatrzymania się w wielu miejscowościach po drodze czy dojechania do małej miejscowości bez przesiadek).

Rozwiązanie? Wypożyczalnia samochodów, najlepiej taka, która stawia na elastyczność i wysoką jakość obsługi klienta, a więc na przykład wypożyczalnia BEEP. Wynajem pojazdu charakteryzuje się dużą swobodą, czy to w doborze trasy, czy postojów, więc jest popularną opcją w przypadku zarówno krótkich, jak i dłuższych podróży.

Wypożyczalnia BEEP – co warto wiedzieć?

BEEP działa w zupełnie inny sposób niż większość wypożyczalni, a mianowicie na zasadzie współdzielenia, nazywanej carsharingiem peer-to-peer. W praktyce oznacza to, że zamiast własnej floty, która generuje duże koszty i marnuje się, kiedy akurat nie jest w użytku, BEEP dysponuje pojazdami udostępnionymi przez osoby prywatne.

To ekologiczne i wygodne rozwiązanie, które pozwala właścicielom pojazdów uzyskać dodatkowe środki, a wynajmującym – pozyskać auto na potrzebny okres po atrakcyjnych cenach. Warto zwrócić na nie uwagę choćby z racji na obecność punktów wypożyczalni w różnych miastach, a także możliwość zwrotu pojazdu w innym punkcie niż ten, z którego się go odebrało.

Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład pojechać z Warszawy do Krakowa i pozostawić pojazd w mieście docelowym. Więcej informacji o wypożyczalni w Krakowie można znaleźć tutaj: https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-krakow/. Poza Krakowem i Warszawą punkty odbioru i zwrotu pojazdów są dostępne między innymi w Katowicach, Gdańsku i Elblągu.

Kto tankuje – wypożyczający czy wypożyczalnia?

Potencjalnych klientów wypożyczalni często interesuje kwestia paliwa, a więc tego, kto je tankuje i kto za nie płaci. W przypadku wypożyczalni BEEP rozwiązano tę kwestię w bardzo prosty sposób. Wypożyczający powinien zwrócić samochód z takim stanem baku, z jakim je otrzymał, a więc warto, aby przed udaniem się do punktu zwrotu wybrać się na stację.

Możliwe jest też zatankowanie przez przedstawicieli wypożyczalni, natomiast wiąże się to z dodatkową opłatą, więc warto poświęcić chwilę, aby zająć się tą kwestią samodzielnie. Z uwagi na rejestrację stanu baku przy odbiorze pojazdu, można być pewnym, że wymagane będzie zatankowanie tylko takiej ilości paliwa, jaka znajdowała się w nim pierwotnie.

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż wypożyczalnia samochodów