Biżuteria dla miłośników zwierząt – stylowy dodatek dla każdego

Biżuteria dla miłośników zwierząt – stylowy dodatek dla każdego

Pierścionek z psią łapką, a może kolczyki w kotki? Miłośnicy zwierząt mają szeroki wybór uroczej biżuterii. Taki dodatek jest także świetnym pomysłem na prezent. Pierścionek lub kolczyki są również delikatnym dodatkiem, który urozmaici niejedną stylizację. Zobacz biżuterię dla miłośników zwierząt i znajdź swój nowy ulubiony dodatek. 

Biżuteria dla miłośników zwierząt – pierścionek łapka kota

Pierścionki to uniwersalny dodatek do każdej stylizacji. Ozdoby na palcu nie rzucają się w oczy, za to subtelnie uzupełniają elementy garderoby. Jaki wybrać pierścionek dla kociary? W takim przypadku biżuteria dla miłośników zwierząt będzie strzałem w dziesiątkę. Pierścionek łapka kota to stylowy i elegancki dodatek. Czy wiesz, że koty są symbolem elegancji i delikatności? Te futrzaste czworonogi są z nami już od tysięcy lat. W starożytnym Egipcie były traktowane jak bóstwa. Nie da się zaprzeczyć, że coś im z tej wyniosłości zostało. 

Kot własnymi ścieżkami chodzi i pierścionek z łapką zwierzęcia będzie idealnym wyborem dla każdego indywidualisty. Taką biżuterią możemy także podkreślić swoje cechy charakteru, lub osoby obdarowywanej. Minimalistyczna konstrukcja pierścionka sprawia, że pasuje on do niejednej stylizacji. Jest subtelnym, ale eleganckim uzupełnieniem stroju, dokładnie takim, jakim jest kot. Co więcej, decydując się na zakup biżuterii z motywem kocich łapek, wspierasz polskie schroniska dla zwierząt. Połowa dochodów ze sprzedaży biżuterii marki CatPaw idzie na pomoc bezdomnym psom i kotom. Tym sposobem możesz nie tylko zaopatrzyć się w oryginalną biżuterię, ale także wesprzeć potrzebujące zwierzaki. 

Kolczyki kocie łapki dla miłośników kotów 

Nie każda osoba lubi nosić pierścionki. W takim przypadku alternatywą mogą być kolczyki kocie łapki. Taki dodatek jest świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Subtelnie podkreśla urodę użytkownika i pozwala na wyrażenie siebie. A także swojej miłości do kotów! Kolczyki z motywem kocich łapek są uroczym prezentem, z którego ucieszy się każdy miłośnik tych futrzastych przyjaciół. 

Srebrne kolczyki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są więc wytrzymałe i odporne na ścieranie. Warto jednak pamiętać, że jeśli chcemy przedłużyć żywot biżuterii, to warto zdejmować ją do kąpieli. Motyw kocich łapek na kolczykach ma także dodatkowe przesłanie. Marka stara się zwiększyć świadomość o warunkach polskich schronisk dla bezdomnych zwierząt. Wybierając takie kolczyki, możemy więc przyczynić się do lepszego życia czworonożnych futrzaków.