Sklep miesny zakopane

Wizytówką sklepu mięsnego, czy te sklepu poruszającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, a dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Istnieją więc tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze urządzona jest w kanał drenażowy, a dodatkowo podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacząco ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na konkretne kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie przydaje się do cięcia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Oraz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich organizowania w jakości programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z największej jakości materiałów, i dobrze z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na usprawnienie rzeczy do konkretnego produktu. Dodatkowo urządzona jest w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.