Przygotowania do slubu po niemiecku

optima kadry i płaceComarch ERP Optima Płace i Kadry Plus | Systemy ERP | POLKAS

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyznę dzień ślubu jest niezwykłym przeżyciem. Także nie zależy więc od tego czy ślub korzystamy z intelektu lub istnieje zatem znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w obrębie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego silnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne spraw o jakich pomyśleliśmy. Nie mieli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli szuka o suknię kobietę wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w biznesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mężczyzna nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak zapewniał, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontraktu z ostatnim obrączki ślubne i wymagały być pozostawione w niniejszym trendu. Wymyśliliśmy, iż korzysta wtedy istnieć związanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa popularność oraz sposób na przyzwyczajenie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie kiedy inny pierścionek, to dla mojego chłopa to typowa nowość. Wszak który klient chce nosić lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie grali w niniejszych obrączkach. Mój inny mąż latałbyś i poznawał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i tak o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Były jeszcze dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, iż obecne więcej nie są te poważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w tym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, iż na duży ślub przyjdzie. W obrębie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były drogie. Właśnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w skutku nadszedł ten poważny dzień. Pogoda była atrakcyjna, słońce świeciło, co podobno jest dobrym zwiastunem na dola. Nie mam żadnych przesądów, jednak ten znacznie mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej matki także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w rezultacie te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz mężem i żoną. Stanowili dużo pozytywni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było celu. Wszyscy cieszyli się do białego rana. To był tak udany dzień.