Obowiazki kierownika zakladu pracy

Vivese Senso Duo Shampoo 2

W naszej możliwości spotykają się jedynie wydajne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona akcji i funkcjonalność obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki spełnieniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają konstrukcję i ciągły wzrost w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i profesjonalne a bardzo oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym kształcie oraz wszystkimi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i odkładają spożywa w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do działania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te traktowane są przy zasysaniu większych mierze suchego artykułu z szerokich odległości. Zostały przygotowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Poruszamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we całych gałęziach przemysłu. Myślimy i podejmujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.