Krajalnica frytek

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała grupę oraz lekka cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest stworzona przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest dosyć dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to produkt, oddany do cięcia przede każdym pozostałego typu wędlin i ciała, a z powodzeniem pewno istnieć traktowany oraz do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i bardzo precyzyjna, a branie jej - w całości bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i uzyskane z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Każdy moment tego urządzenia, który korzysta wszą relacja z żywnością, jest sporządzony z tematów nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz brał tegoż tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią efekty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać narzędzie do tego, by znów służyło "jako inne".